Hem

NyföretagarCentrum Skaraborg

Huvudkontor och postadress:
Rådhusgatan 1, 3 tr. 541 30,Skövde
skaraborg@nyforetagarcentrum.se
0500 – 45 41 41

Skövde

Ann-Sofie Persson 
Verksamhetsledare och rådgivare
0500 – 45 41 41
annsofie.persson@nyforetagarcentrum.se
skovde@nyforetagarcentrum.se

Malin Emilsson 
Mentorhandledare
malin.emilsson@nyforetagarcentrum.se

Joakim Gerhardsson
Rådgivare
0708-646161
joakim.gerhardsson@nyforetagarcentrum.se

Tony Abi Khalil 
Rådgivare
0767-66 84 28 
tony.abi-khalil@nyforetagarcentrum.se

Tidaholm

Conny Johansson
Rådgivare
0767-85 86 00
tidaholm@nyforetagarcentrum.se

Mariestad 

Ann-Sofie Persson 
Verksamhetsledare och rådgivare
0500 – 45 41 41
annsofie.persson@nyforetagarcentrum.se
mariestad@nyforetagarcentrum.se

Gullspång och Töreboda 

Karlsborg och Tibro 

Ronny Olsson
Rådgivare och bokföringskurs
070-524 93 73
karlsborg@nyforetagarcentrum.se
tibro@nyforetagarcentrum.se

Skara och Götene


Eva Maria Friberg 
Rådgivare och starta eget-utbildning
0706-25 27 05
evamaria.friberg@nyforetagarcentrum.se
skara@nyforetagarcentrum.se
gotene@nyforetagarcentrum.se

Vara och Essunga



Nyföretagarcentrum i övriga skaraborg:

Kerstin Wångstedt – Lidköping  

Ingemar Gustafsson – Hjo  

Conny Johansson – Falköping

Sidan uppdaterades 2021-10-11