Hem

 NyföretagarCentrum Skaraborg

AS Bild

Ann-Sofie Persson
Verksamhetsledare Skaraborg

0500- 45 41 41 

0723- 12 22 24
Maila Ann-Sofie

Skövde

Malin Emilsson
Rådgivare

0722-46 06 89
Maila Malin

AnnKatrin

Ann-Katrin Jönsson
Mentorhandledare och Starta-eget-utbildning

0734-41 30 60

Maila Ann-Katrin

Skövde

Rådhusgatan 1, 2 tr (Samma lokaler som LRF konsult)
skovde@nyforetagarcentrum.se

Tidaholm

connyJohansson

Conny Johansson
Rådgivare

0767-85 86 00
Maila Conny

Tidaholm

Södra Kungsvägen 10
tidaholm@nyforetagarcentrum.se

Mariestad och Gullspång

Ann-Sofie Persson
Rådgivare

0500-45 41 41 

Maila Ann-Sofie

Gullspång

Kommunhuset i Hova
gullspang@nyforetagarcentrum.se

Mariestad

Esplanaden 5
mariestad@nyforetagarcentrum.se

Karlsborg, Tibro & Töreboda

Ronny Olsson
Rådgivare

070-524 93 73
Maila Ronny

Karlsborg

Flygfältsvägen 29, 546 30 Karlsborg
karlsborg@nyforetagarcentrum.se

Töreboda

Östra Torggatan 11 (Rådhuset)
toreboda@nyforetagarcentrum.se

Tibro

Näringslivetshus,
Järnvägsgatan 17
tibro@nyforetagarcentrum.se

Skara, Götene

Eva Maria Friberg
Rådgivare


0706-25 27 05
Maila Eva Maria

Skara

Green Tech Park, Gråbrödragatan 11 Skara
skara@nyforetagarcentrum.se

Götene

Centrumhuset
gotene@nyforetagarcentrum.se

Vara

Stora torget 8 (Kommunhuset) i Vara
vara@nyforetagarcentrum.se

Essunga

Kommunkontoret, Nossebro
essunga@nyforetagarcentrum.se

Sidan uppdaterades 2020-03-10

Våra samarbetspartners