Hem

Kontakta oss

NyföretagarCentrum Söder

Adress: Rosenlundsgatan 50, 1 trappa, Stockholm
Telefon: 010-151 1110
E-post: [contact-form-7 404 "Not Found"]

TIDSBOKNING för rådgivning sker på nätet via länken Här >>.

INFORMATION om verksamheten på NyföretagarCentrum Söder:
Ingela Gullstrand

 

Verksamhetsledare

Ingela Gullstrand  ingela.gullstrand@nyforetagarcentrum.se

 

Rådgivare

Lars Carpelan lars.carpelan@nyforetagarcentrum.se

Maria Ekman  maria.ekman@nyforetagarcentrum.se

Per-Olof Eriksson  per-olof.eriksson@nyforetagarcentrum.se

Ingela Gullstrand  ingela.gullstrand@nyforetagarcentrum.se

Anette Klingeborn Skoglund  anette@nyforetagarcentrum.se

Johan Stenius johan.stenius@nyforetagarcentrum.se

Sidan uppdaterades 2019-09-10

Våra samarbetspartners