Hem

Våra Partners är vi stolta över

NyföretagarCentrums verksamhet finansieras av ett stort antal företag och organisationer, samt av kommunen. Det är bidragen från detta stora nätverk som gör att vi kan ge kostnadsfri expertrådgivning från företagare till blivande företagare.

I Ronneby finns det 4 nivåer av partneravtal.  Vill ni vara med och stödja NyföretagarCentrum kontakta någon i styrelsen https://www.nyforetagarcentrum.se/ronneby/om_oss/styrelse/ eller mejla ronneby@nyforetagarcentrum.se

PLATINA PARTNERS:

AB Ronneby Industrifastigheter   www.abri.se

Alfa Laval http://www.alfalaval.se

Call4U AB www.call4u.se

Elcommunikation Sverige AB https://www.elcom.se/

Enkla Elbolaget AB www.enklaelbolaget.se

Företagsrevision i Syd AB https://www.foretagsrev-syd.se/

Industriverken Plåt och Emalj AB www.industriverken.com

Nordic Vehicle http://www.nordicvehicle.se

Ronneby Brunn hotell http://www.ronnebybrunn.se

Ronneby Kommun  www.ronneby.se

Ronnebys Soft Center Fastigheter AB  www.softcenter.se

Tarkett AB www.tarkett.se

U-lift AB www.u-lift.se

AFFÄRSPARTNER:

Advokat Paula Eninge AB https://www.advokateninge.se/

Länsförsäkringar Bank och Försäkring  www.lansforsakringar.se   

Skandia www.skandia.se                                                                  

Sparbanken Eken, www.sparbankeneken.se 

Svenska Handelsbanken Ronneby www.handelsbanken.se   
                                                      
Swedbank Ronneby www.swedbank.se

VÅRA RESURSPARTNERS:
I:A Omtanken AB
Areff Systems AB
Bergslagskrogen
Copygraf AB
Destination Ronneby AB
Ekonomipoolen
Företagarna Ronneby
Holgerssons Revision
Gamla Jernboden
Maxi Stormarknad
MerSport AB
Ronneby Företagarförening
Ronneby Sotningsdistrikt
Ronneby Svets & Smide AB

VÅRA PARTNERS:
3H Shop AB
Ekonomitjänst i Ronneby
Fiola Turism AB – Mandeltårtan
Hälsoplanen AB
Industripartner LW
Kallinge Taxi AB
OFF4All AB

Sidan uppdaterades 2024-04-05

Våra partners