Hem

Styrelse

Vår styrelse är otroligt viktig för oss, där näringsliv och kommunal verksamhet finns representerat. Med en stark styrelse skapar vi förutsättningar till att skapa ännu mer mervärde för våra kunder och samarbetspartners.

Ordförande

Morgan Gripson

VD & ägare, WeSpace AB

e-post: morgan@wespace.se

mobil: 070-2309664

 

Vice ordförande

Evelina Samuelsson

Trioplast AB

e-post: evelina.samuelsson@outlook.com
mobil: 073-5772013

 

Ledamöter

Rolf Frid 
Sia Glass

e-post: rolf@siaglass.se

 

Josefine Strömberg 
LRF  Konsult

e-post: josefine.stromberg@lrfkonsult.se

 

Sandra Johannesson 
High Five Halmstad

e-post: sandra.johannesson@h5halmstad.se

 

Patrik Hannell
Hannells IT

e-post: patrik.hannell@hannells.se

 

Fredrik Hansson
Kommunalråd Kungsbacka Kommun

e-post: fredrik.hansson@kungsbacka.se

 

Casandra Hallberg
Aitatse AB

e-post: info@aitatse.se

 

Jan-Ove Bengtsson
LR Revision AB

e-post: jan-ove.bengtsson@lr-revision.se

 

Angelica Holmgren
Länsförsäkringar Halland AB

e-post: angelica.holmgren@lansforsakringar.se

 

Therese Antonsson
Varbergs Sparbank

e-post: therese.antonsson@varbergssparbank.se

Sidan uppdaterades 2019-09-09

Våra samarbetspartners